Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15112
Stary 31.07.2011, 18:29
killzone napisał(a):Wyświetl post
Ale i tak najwazniejsze ze mial podobno(bo chlopaczyna nawet nie ma pewnosci) nasza smycz. Wiec napewno to przekret de(L)egata i być moze sławnej na całą Polske komisji (L)igi. Bo wkoncu nalezał sie walkower Zagłębiu. Co z tego ze Janek chcial tak jak reszta przełozenia tego spotkania. WALKOWER I KROPA!
nie wiem czy to jest ironia czy nie, ale smycz to miał nawet na pewno, z plakietką uprawniającą do wejscia na stadion czy do pomieszczen.. tyle ze taką smycz to ma kazdy czlowiek co tam łazi.
Odpowiedz cytując