killzone napisał(a):

Ale i tak najwazniejsze ze mial podobno(bo chlopaczyna nawet nie ma pewnosci) nasza smycz. Wiec napewno to przekret de(L)egata i być moze sławnej na całą Polske komisji (L)igi. Bo wkoncu nalezał sie walkower Zagłębiu. Co z tego ze Janek chcial tak jak reszta przełozenia tego spotkania. WALKOWER I KROPA!
|
nie wiem czy to jest ironia czy nie, ale smycz to miał nawet na pewno, z plakietką uprawniającą do wejscia na stadion czy do pomieszczen.. tyle ze taką smycz to ma kazdy czlowiek co tam łazi.