|
Poszukuje jakiejś galerii z meczu Górnik Zabrze-Wisła Kraków 2008.10.05 jeśli ktoś posiada link do tego typu archiwum proszę o przesłanie na prv.
I jeszcze jedno pytanie: Kto był trenerem Wisły w wyjazdowych meczach Wisły z Górnikiem Zabrze w wiosną 2007 i wspomnianym wyżej sezonie 2008.
Ostatnio edytowane przez WzT : 31.07.2011 o godz. 18:20.
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"
|