Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kawus
Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Dąbrowa tarnowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15099
Stary 31.07.2011, 17:12
Albo mi się wydawało, albo delegat pzpn-u miał na szyi smycz Legii ?
Bardzo obiektywna osoba odwołała mecz...
Wisła rządzi, Wisła radzi, Wisła nigdy Cię nie zdradzi...
Odpowiedz cytując