Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kawus
Member
Od: 02.2004
Skąd: Dąbrowa tarnowska
Offline
#
15099
31.07.2011, 17:12
Albo mi się wydawało, albo delegat pzpn-u miał na szyi smycz Legii ?
Bardzo obiektywna osoba odwołała mecz...
Wisła rządzi, Wisła radzi, Wisła nigdy Cię nie zdradzi...
Kawus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kawus
Znajdź inne posty napisane przez Kawus