Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ziuk_NYC
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: NOwy JOrk ( cwierc wieku minelo dawno )

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15096
Stary 31.07.2011, 17:03
o czym wy ludzie piszecie ? jesli by sie mialo mecze odwolywac z powodu deszczu to w ameryce poludniowej musieliby nie grac przez pol roku bo w porze deszczowej to sa takie deszcze ze ten co dzis byl w Wawie to pikus. Do tego maja te deszcze praktycznie dzien w dzien i noc w noc. Do dupy zrobione odprowadzanie wody na stadionie Legii i tyle. Lepiej sie niech przyglupy zastanowia co zrobic na przyszlosc bo jak beda deszcze za rok podczas ME to chyba wtedy sie nie da meczow przenosic z powodu teszczu ?
prosimy o nie odsniezanie dachu sejmu
z wyrazami
elektorat
"Ojczyzna nasza matka, a my Jej dzieci, Zle to dziecko, w ktorem Ona milosci nie wznieci"
Odpowiedz cytując