Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15093
Stary 31.07.2011, 16:57
Najlepsze było jak sędzia rzucał piłką na polu karnym a tu piłka normalnie się toczy. Wywołało to salwę śmiechu.
Tylko kilometrów kibice Zagłębia jechali.
Co do samej decyzji to chyba słuszna.
Odpowiedz cytując