Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15092
Stary 31.07.2011, 16:52
Krotka pilka.
Wstyd jak cholera,wyglada to jak lata 70'

Trzeba bylo wskoczyc po lopaty i sciagac wode,kibicow bylo na tyle.
Sprawa dla mnie ejst prosta i juz to pisalem.
Legia nie dopelnila swojego obowiazku i stadion nie zostal przygotowany na mecz.
Podpisuje sie pod tym ze walkower w tej sytuacji mto rzecz normalna i nie ma zadnego tlumaczenia.

A co do ulewn to ulewa mozna nazwac to co sie dzialo na 2 godziny przed rewaznem ze Skonto... i co gralismy calkowicie normalnie.
Przestanmy bronic Jozwiaka i kolegow.

Walkower i juz...
Odpowiedz cytując