Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15089
Stary 31.07.2011, 16:46
Przypomnijcie sobie co się działo w sosnowcu na meczu z levadią. Tam była dopiero ulewa. Co prawda zaczęło sie z tego co pameitam dopiero w drugiej połowie, ale i tak murawa była na podobnym poziomie co teraz w Warszawie. JAk dla mnie powinni grać, przecież to że jest mokro nie zwieksza jakość szczególnie prawdopodobienstwo że ktoś dozna jakiejś kontuzji.
Odpowiedz cytując