Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15084
Stary 31.07.2011, 16:38
Można za Legią nie przepadać, ale wystarczy spojrzeć pod "kamery" żeby dojść do wniosku, że nawet boisko super wydrenowane nie poradzi sobie z taką ilością wody do odprowadzenia, a poza tym boisko będzie tak zaorane, że w czwartek byłby istny sajgon. Trochę obiektywizmu Panowie..
Odpowiedz cytując