|
Można za Legią nie przepadać, ale wystarczy spojrzeć pod "kamery" żeby dojść do wniosku, że nawet boisko super wydrenowane nie poradzi sobie z taką ilością wody do odprowadzenia, a poza tym boisko będzie tak zaorane, że w czwartek byłby istny sajgon. Trochę obiektywizmu Panowie..
|