Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15072
Stary 31.07.2011, 16:08
Jest niedziela, siedemnasta, pogoda też nie dopisuje do grania w piłkę.

Myślę, że już go nie rozegrają dziś.
Ostatnio edytowane przez filemon : 31.07.2011 o godz. 16:13.
Odpowiedz cytując