Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Usulovski
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
15071
31.07.2011, 16:04
Stadion niby nowy, ale skrzeczenie Hadaja wciąż pozostało... Najwidoczniej warszawiakom się ten folklor podoba:/
Usulovski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Usulovski
Znajdź inne posty napisane przez Usulovski