kacpaw91 naprawdę sądzisz że jak by Razak zawitał na Reymonta i zagrał by parę meczy góra 6 meczy a potem by odstawiał cyrk jak Scholes w 2001 że nie zagra w meczu rezerw MU (W przypadku Traore zapewne były by to rezerwy Wisły albo wypożyczenie np do Lechii)To ktoś by go odkupił

.W najgorszym przypadku Wisła miałby własnego Balotelliego a taki raczej Wiśle jest niepotrzebny. Inaczej by Wisła dawno wygrała z Lechią wyścig o podpis na umowie z Traore