Wyświetl pojedynczy post
night8484
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#278
Stary 31.07.2011, 15:59
witam mnie najbardziej denerwuje wyprowadzanie piłki z lini obrony, nie chodzi tylko o podania do pomocników,ale defensorów między sobą.Piłka podawana jest lekko, do nogi lub obrońca musi sie po piłkę lekko cofnąć co dodatkowo zwalnia grę, nikt ich nie atakuje, nie ma presingu to aż prosi sie o podani na dobieg żaden obrońca nie zachęca kolegi do ruchu w stronę połowy przeciwnika, tylko sobie tak pykają utrudniając sobie wzajemnie grę.Druga sprawa to podania pomocników w środku pola czasami są momenty w których można troszke zaryzykować podać pomiędzy dwóch zawodników rywala co automatycznie stworzy przewagę ale nie lepiej przegrać przez linie obrony i znowu podania między nimi aż żal na to patrzeć .
Odpowiedz cytując