Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#276
Stary 31.07.2011, 15:45
Nunez i Wilk słabo zagrali w meczu z Widzewem, ale czy to oznacza że należy ich obu skreślić (!?) Co proponujecie Panowie, rozwiązać kontrakty (!?). Toż to tylko jeden mecz. Z Litexem Nunez vel Gerwazy zagrał bardzo przyzwoicie a Wilk zaś w poprzednim sezonie też zagrał kilka naprawdę dobrych spotkań więc wyluzujcie co po niektórzy z ostatecznymi ocenami i zwyczajnie poczekajmy kilka spotkań ligowych w nowym sezonie.
Odpowiedz cytując