Ten krowi dzwonek to nie na śląsku tylko kibic górnika o ile mi wiadomo...
kibice na pepsi poszli a nie na pepsi arene chyba?
kreseq napisał(a):

Slask nic nie gra, moze to jak z Wisla ze odpoczywaja i liga mniej wazna dla nich ?
Slabe przygotowanie, zero ruchu do pilki, jakies podania byle do kogo...
PS: Czy tylko mnie juz kolejny rok wkurza ten krowi dzwonek na Slasku?
|