Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sivas
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15065
Stary 31.07.2011, 15:43
Ten krowi dzwonek to nie na śląsku tylko kibic górnika o ile mi wiadomo...

kibice na pepsi poszli a nie na pepsi arene chyba?


kreseq napisał(a):Wyświetl post
Slask nic nie gra, moze to jak z Wisla ze odpoczywaja i liga mniej wazna dla nich ?
Slabe przygotowanie, zero ruchu do pilki, jakies podania byle do kogo...

PS: Czy tylko mnie juz kolejny rok wkurza ten krowi dzwonek na Slasku?

Odpowiedz cytując