Wyświetl pojedynczy post
Salamanca
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#645
Stary 31.07.2011, 15:18
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
A jak grał Brud i na jakiej pozycji (bo z tej rozpiski na stronie widać jakby na prawej pomocy)? Poza tym ciekaw jestem występu Czapy i Zająca. Ktoś "ma papiery" na Ekstraklase?
Nie wiem na jakiej pozycji ale najczesciej byl na srodku - jego wystep ponizej oczekiwan. Potrafi grac o wiele lepiej. Choc wiadomo jakie dzisiaj byly warunki - lodowisko a nie trawa. Na chwile obecna po tym meczu nikt nie pokazal "papierow" na Ekstraklase ... :/ O przepraszam - zapomnialem o Filipie Kurto. Bardzo dobry i pewny wystep naszego bramkarza. Zabraklo Chrapka, Janika i Jelenia którzy w tamtym sezonie pokazywali się z bardzo dobrej strony.
Odpowiedz cytując