kacpaw91 napisał(a):

|
A jak grał Brud i na jakiej pozycji (bo z tej rozpiski na stronie widać jakby na prawej pomocy)? Poza tym ciekaw jestem występu Czapy i Zająca. Ktoś "ma papiery" na Ekstraklase?
|
Nie wiem na jakiej pozycji ale najczesciej byl na srodku - jego wystep ponizej oczekiwan. Potrafi grac o wiele lepiej. Choc wiadomo jakie dzisiaj byly warunki - lodowisko a nie trawa. Na chwile obecna po tym meczu nikt nie pokazal "papierow" na Ekstraklase ... :/ O przepraszam - zapomnialem o Filipie Kurto. Bardzo dobry i pewny wystep naszego bramkarza. Zabraklo Chrapka, Janika i Jelenia którzy w tamtym sezonie pokazywali się z bardzo dobrej strony.