Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Junior_Battle
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
15060
31.07.2011, 15:10
zastanawiam się czy nie zagrać na Legie, kresek jak tam nastroje w stolycy? nie są jakoś bardzo zmęczeni ?
Junior_Battle
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Junior_Battle
Znajdź inne posty napisane przez Junior_Battle