Mamy meczyk ale jak juz wspominalem nie mam 20 lat i sa sprawy wazne i wazniejsze w zyciu kazdego doroslego czlowieka
Juz 1-1 ciekawy czy pojda za ciosem, troche czasu jeszcze jest.
Junior_Battle - Nie graj lepiej

Urban dobrze ustawi druzyne, Macius bedzie praktykowal dzide na Vrdoljaka a zmeczenie bedzie, zawsze tak jest. Podporke mozesz zastosowac
