Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15059
Stary 31.07.2011, 15:10
Mamy meczyk ale jak juz wspominalem nie mam 20 lat i sa sprawy wazne i wazniejsze w zyciu kazdego doroslego czlowieka

Juz 1-1 ciekawy czy pojda za ciosem, troche czasu jeszcze jest.

Junior_Battle - Nie graj lepiej Urban dobrze ustawi druzyne, Macius bedzie praktykowal dzide na Vrdoljaka a zmeczenie bedzie, zawsze tak jest. Podporke mozesz zastosowac


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując