Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15058
Stary 31.07.2011, 15:08
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Slask nic nie gra, moze to jak z Wisla ze odpoczywaja i liga mniej wazna dla nich ?
Slabe przygotowanie, zero ruchu do pilki, jakies podania byle do kogo...

PS: Czy tylko mnie juz kolejny rok wkurza ten krowi dzwonek na Slasku?
Ty idź, że juz na mecz... chyba macie za godzinę nie?

Zobaczymy jak wy dzisiaj zagracie, podbudowani zwycięstwem w "piekle"
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując