kreseq napisał(a):

Slask nic nie gra, moze to jak z Wisla ze odpoczywaja i liga mniej wazna dla nich ?
Slabe przygotowanie, zero ruchu do pilki, jakies podania byle do kogo...
PS: Czy tylko mnie juz kolejny rok wkurza ten krowi dzwonek na Slasku?
|
Ty idź, że juz na mecz... chyba macie za godzinę nie?
Zobaczymy jak wy dzisiaj zagracie, podbudowani zwycięstwem w "piekle"
