gianbuffon jak trafi do klubu kokosa to może zawita nawet za darmo ale raczej nie do Wisły.
kacpaw91 co do transferu Razaka Traore to wolałbym na jego miejsce Uche.Wisła mogłaby nawet oddać Gargułę za Traore ale i tak Traore w Wiśle byłby kulą u nogi na boisku tak jak Balotelli w Manchesterze City.Skoro w Lechii już po jednym sezonie ma dość chociaż gra i są znim problemy.Ciekawe co było gdyby w Wiśle miał walczyć o miejsce w wyjściowej 11stce z Ilievem,Meliksonem,Małeckim,Bitonem czy Genkowem.Raczej by tylko w Wiśle był na rezerwie