Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
vojtex
Member
Od: 02.2009
Offline
#
10702
31.07.2011, 14:52
wiem, że Wszołek to raczej transfeowe sf, ale pomarzyć można
A z tego Olkowskiego będą ludzie i założe się, że jak sie po niego zgłosimy to krzykną milion ojro
vojtex
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vojtex
Znajdź inne posty napisane przez vojtex