Gornik naprawde fajnie gra, moze to nie jakies super akcje, ale wystarczaja by siac postrach w szeregach Slaska.
Slask zawodzi...Czyzby Orest jednak nie byl takim cudownym trenerem? U niego poczatki dobre, a im dalej tym gorzej.
Marszalek - znaczne oczekiwania? Moim zdaniem bedziemy grac to co zwykle, czyli wrzutki na Ljuboje, albo wieczne klepanie pileczki bez ladu i skladu. Janek dobrze ustawi druzyne i moim zdaniem Zaglebie bedzie mialo przewage w tym meczu.
Pogoda do d... przed chwila byla burza, pada nadal i kij wie jak Macius ich ustawi
