Cytat:
|
Piszesz że KNP to partia o stałych poglądach. Czy możesz przypomnieć mi kiedy powstała? Bo odnosze wrażenie że mówinie o stałości w przypadku tak młodego tworu to żart.
|
Rzcezywiscie tutaj masz racje.
Napewno KNP czy wczesniejszegej WiP nazwac starymi partiami nie mozna. Raczej bardziej to stwierdzenie o stalych pogladach pasuje do samego Janusza Korwin-Mikke.
Cytat:
|
Z tonu Twojej wypowiedzi przebija przede wszystkim rożalenie.
|
A co ma przebijac? Przeciez ten kraj odkad pamietam to jest okradany, osmieszany i okłamywany przez rzadzacych nim
Cytat:
|
Jeśli winisz za taki stan rzeczy cały obecny układ polityczny to spróbuj zastanowić w czyim interesie jest unikanie istotnych debat i "podrasowywanie" rzeczywistości. Być może dojdziesz do wniosku że winę ponosi tylko część tego układu.
|
Wiadomo, ze PiS teraz jest mniej zalosny bo nie jest tak na swieczniku jak partia rzadzaca (chociaz w TVNach czy innych gownach to PiS nadal jest glownym celem atakow) bo jest w opozycji. Dlatego naturalnie ma mniejsze pole manewru do popelniania bledow, ze tak sie wyraze.
Ale do rzeczy, czym jest PiS i Jaroslaw Kaczynski? Jest tak samo podla partia jak PO, Tusk i inni. Pijar, pijar, jak najmniej konkretow, robmy pijar. PiS wykorzystuje swoj katolicki elektorat z premedytacja, przyczepil sie Koscioła w postaci Ojca Rydzyka i TV Trwam/Radia Maryja w mojej opinii głownie po to aby wlasnie utrzymywac przy sobie te czesc wyborcow.
Wiadomo, ze Lech Kaczynski mial wiecej zwolennikow niz Jaroslaw Kaczynski wiec jaki spot teraz zrobimy? A o tragedii Smolenskiej, zagrajmy na uczuciach, przypomnijmy o Lechu bo wiadomo, ze jak zaglosujesz na Jarka to tak jakbys zaglosował na Lecha. Chyba chca tym spotem wskrzesic te czesc elektoratu, ktory sie od nich odwrocil
Ja tam z rzadow PiS pamietam glownie załosne kłotnie w Sejmie, wyzywanie sie, jak na Sejm to to był totalny rynsztok (wiadomo, ze tam ku.. i ch.. rzucac nie beda, na tyle co mogli to wykorzystali granice absurdu dostepne w tym budynku). Pamietam dziwne koalicje, ze smiesznymi partiami, w ktorej sa smieszni ludzie. Pamietam pozbycie sie niebezpiecznego Marcinkiewicza z roli premiera bo przeciez "ja" musze byc tutaj najwazniejszy. Pan Jarosław to jest czlowiek bez honoru tak samo jak Tusk. Tez zamiast zajac sie sprawami waznymi podczas kampanii woli nabijac sobie punkty np u komunistow z SLD mowiac, ze dla niego partia ta nie jest postkomuna tylko lewica, woli udawac zmiane po katastrofie Smolenskiej na lepszego czlowieka po czym po przgeranych wyborach wyskakuje od poczatku z pyskowka i jadem.
Dla mnie po tamtych wydarzeniach (udawanie zmiany dla wygrania wyborow) stracił resztki szacunku mojego. Nigdy nie bede glosowal na osoby falszywe, ktore mysla, ze jestem debilem i moga robic jedno (krasc, kłamac) a w telewizji udzielac ladnych wywiadow i ladnie sie usmiechac to ja na nich zaglosuje. Przedewszystkim patrz na to kto jakim jest czlowiekiem bo obludnik i klamca pozostanie nim do konca. I ta twarz obludnikow, klamcow i pijarowcow mozna przypiac PO/PiS/SLD/PSL
Cytat:
|
Otóż moim zdaniem nie chodzi o to żeby "coś" zmienić (to akurat jest bardzo łatwe) ale żeby zmienić na lepsze
|
To chyba jasne, ze ciagle mam tu na mysli zmiany na lepsze... A w obecnych czasach mysle, ze nie trzebaby wymyslac cudow wiankow tylko wlasnie polikwidowac te zle rzeczy, zmniejszych biurokracje, skonczyc z panstwem policyjnym czy obnizac podatki zamiast je zwiekszac
Przypominam o moich pytaniach
1. Czy uwazasz, ze jest jakakolwiek szansa aby po objeciu steru władzy przez PiS/SLD/PSL cokolwiek w Polsce sie zmieniło? (pamietaj jakie były rzady PiS kilka lat temu)
2. Czy nie uwazasz, ze dla tego 1% szans na zmiane wybierajach inna partie niz obecna 4/PJN/RPP nie warto byłoby oddac glos wlasnie na KNP lub UPR?
I dorzucam jeszcze jedno
3. Czy Jaroslaw Kaczynski nie upodlil sie chcac okłamac polski narod przed ostatnimi wyborami prezydenckimi udajac przemiane po tragedii Smolenskiej i smierci Brata?