Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15050
Stary 31.07.2011, 14:24
No raczej nie mam w zwyczaju ogladac spotkan WKSu Na zapleczu ogladam jak juz Pogon albo od biedy Znicz ( jak jeszcze gral ) reszta to dla mnie zbyt duza kopanina i bez sympatii do druzyny nie jestem w stanie tego ogladac. Co innego na stadionie a co innego w tv
Slabo sie chlopaki prezentuja ale mysle ze cos wcisna znajac zycie w ostatnich 5 minutach.

Nie sadze by powtorzyli w tym roku 2 miejsce w lidze, nawet jak beda grac to samo co rok temu.

PS: Nie zdziwie sie jak najlepiej prezentujaca sie druzyna w pierwszej kolejce bedzie... Podbeskidzie


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując