No raczej nie mam w zwyczaju ogladac spotkan WKSu

Na zapleczu ogladam jak juz Pogon albo od biedy Znicz ( jak jeszcze gral

) reszta to dla mnie zbyt duza kopanina i bez sympatii do druzyny nie jestem w stanie tego ogladac. Co innego na stadionie a co innego w tv

Slabo sie chlopaki prezentuja ale mysle ze cos wcisna znajac zycie w ostatnich 5 minutach.
Nie sadze by powtorzyli w tym roku 2 miejsce w lidze, nawet jak beda grac to samo co rok temu.
PS: Nie zdziwie sie jak najlepiej prezentujaca sie druzyna w pierwszej kolejce bedzie... Podbeskidzie
