Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15049
Stary 31.07.2011, 14:20
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Zawsze myslalem ze to Wroclaw ma ten dzwonek Kolejny rok, nie znaczy ze drugi czy trzeci
Tak czy siak wku*** straszliwie.
Kolejny znaczy w tym wypadku max 2 lata, bo tyle Śląsk graw Ekstraklasie po pobycie w II lidze ;-) Raczej nie oglądałeś meczy WKSu na zapleczu hehe
Odpowiedz cytując