speedfashion napisał(a):

|
No i Śląsk dostaje 1:0... Ciekaw jestem, co o grze piłkarzy z Wrocławia powiedzą nasi forumowi eksperci. Na razie wygląda na to, że drużyna Lenczyka jest fatalnie przygotowana fizycznie (prawie najgorzej w lidze) i ogólnie nieporadna. Myślicie więc, chłopaki, że Lenczyk wyleci po Maaskancie, czy jeszcze przed nim?
|
Lenczyk do wywalenia, zero taktyki itp. Każdy głupi mając takich piłkarzy jak Śląsk zdobyłby wicemistrzostwo!
