Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15048
Stary 31.07.2011, 14:19
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
No i Śląsk dostaje 1:0... Ciekaw jestem, co o grze piłkarzy z Wrocławia powiedzą nasi forumowi eksperci. Na razie wygląda na to, że drużyna Lenczyka jest fatalnie przygotowana fizycznie (prawie najgorzej w lidze) i ogólnie nieporadna. Myślicie więc, chłopaki, że Lenczyk wyleci po Maaskancie, czy jeszcze przed nim?
Lenczyk do wywalenia, zero taktyki itp. Każdy głupi mając takich piłkarzy jak Śląsk zdobyłby wicemistrzostwo!
Odpowiedz cytując