|
@vojtex
Gdybyśmy chcieli Olkowskiego to byśmy go wzięli w tym okienku a tak wziął go Górnik, oznacza to, że Valckx uznał, że na Wisłę jest za słaby. Co do Wszołka - nawet jakbyśmy go chcieli to Józek W go nie sprzeda...chyba, że za grube miliony. Nie ma sensu nawet zaczynać się starać.
|