Temat
:
Boks na świecie
Wyświetl pojedynczy post
CVC
Senior Member
Od: 12.2004
Offline
#
634
31.07.2011, 13:59
wystarczy na yt poszukać
http://www.youtube.com/watch?v=G-E0W22bl2Y
W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek
Jesteśmy Śląsk Wrocław - Nam należy się szacunek !
------------------------------------------------------------------------------
ŚLĄSK-WISŁA-LECHIA
CVC
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CVC
Znajdź inne posty napisane przez CVC