tofik napisał(a):

Tak jak kiedyś pisałem, polskie powietrze działa jak kryptonit Przyjeżdżają i zapominają jak grać.
|
Coś w tym chyba jest. Nawet Kazik o czymś podobnym śpiewał: "nie ma słońca
nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące
tylko zimno i pada zimno i pada"
