Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15039
Stary 31.07.2011, 13:21
tofik napisał(a):Wyświetl post
Tak jak kiedyś pisałem, polskie powietrze działa jak kryptonit Przyjeżdżają i zapominają jak grać.
Coś w tym chyba jest. Nawet Kazik o czymś podobnym śpiewał: "nie ma słońca
nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące
tylko zimno i pada zimno i pada"
What's new?

Odpowiedz cytując