|
Gramy jedno wielkie nic. Dlatego bardzo ważne jest, żeby dali z siebie wszystko. Nie człapanie tylko maksior, albo śmierć. 4 ta runda nawet jesli na tym koniec będzie oznaczała, że sezon nie stracony. Odpadnięcie teraz, dramat, trafimy kota w kwalifikacjach do LE i dobranoc.
. .
|