Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2382
Stary 31.07.2011, 13:11
Ale przynajmniej z tego co widać na siedzeniach za wiatą nie ma ograniczonej widoczności
Widać w Polsce się nie da. Zdawać by się mogło, że stadion dopracowany i nieźle wykończony, a tu taki kwiatek.
What's new?

Odpowiedz cytując