Chyba stwarzali sobie sytuacje a to że ich nie wykorzystali to kogo to wina?
Lamey miał sete wyskakując na 5 metrze do główki źle mu siadła na czoło, Bunoza to samo tylko odbił piłkę twarzą.
Genkov podobna sytuacja do Lamey bliżej przy słupku źle trafił kozłem się odbiła, z 2 metrów zamiast dostawić lewą nogę wystawił prawą i minął piłkę.No sorry ale jak nie trafiają z takich sytuacji to możemy siedzieć cały mecz na polu karnym rywala jak w Tallinie z Levadią i kontrą w ostatniej minucie przegramy mecz.Tylko nie wiem co to ma do gry zespołu, mylicie chyba ją ze skutecznością.Pojęcia czekania na mecz z Litexem też nie bierzecie pod uwagę bo wy to jesteście zawsze opanowani jakn Psikuta bez s na końcu
A to że w zespole mamy zmianę na bramce i roszady na każdej formacji gdzie wchodzą rekonwalescenci to ja nie wiem czego wymagacie.
jakkfk
no najwidoczniej źle odebrałem twój post ale tyczy się on wielu osób na tym forum, choć zdaje sobie sprawę że wiele to prowo.