For_FuN_ napisał(a):

|
I ten jezyk...jad, nienawisc...my jestesmy jedynymi patriotami, my jestesmy prawdziwymi Polakami. A wy? Durna masa, do ktorej mozna odnosic sie z pogarda. Jesli nie jestescie z nami, to stoicie tam gdzie stalo ZOMO. Tak to wyglada. Dla mnie to ekstremum i to bardzo niebezpieczne dla naszego panstwa.
|
niezwykly kosmita

skup sie opanie kosmito. minister spraw zagranicznych obecnego rzadu nienawidzi Polakow i gardzi nimi na kazdym kroku sprzedajac zagranicznym mediom niusa o polskich mordercach i faszystach ktorzy czekaja tylko na dobra okazje zeby wymordowac pol swiata. ba, dzisiaj wzgardzilami tysiacami poleglych w powstaniu warszawskim polskich obywateli. nad tym sie moze zastanow, gdzie jest ta nienawisc i kto uzywa jadu i nienawisci.
chociaz, do kogo ja mowie?
