Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4240
Stary 31.07.2011, 12:42
Każdy chyba chce by ich zespół zawsze wygrywał, natomiast sposób w jaki się przyjmuję porażkę czy zły wynik to inna kwestia.
A to że nastała era rozpieszczonych fanó(w)sków ze złotej ery Cupiała to już was widzę jakby Wisłę spotkał los chociażby Widzewa za złotych czasów Citki
Mecze Wisły to byście oglądali przypadkiem zmieniając kanał na cyfrze

Kibica Wisły ce..... to że jest Wierny po porażce i Dumny po zwycięstwie
A z tego co widać chociażby po wygranej w Bułgarii to nawet po zwycięstwie potraficie jechać po zespole jak po osiodłanej świni.

Rozumiem konstruktywną krytykę ale wytykanie wad/pomyłek nie wyróżniając pozytywnych aspektów to jest cecha typowego KIBICA SUKSEXXXXSSSSSUUUUU
Jest sporo pozytywów w naszej grze, ale oczywiście wy tego nie widzicie.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 31.07.2011 o godz. 13:02.
Odpowiedz cytując