Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15038
Stary 31.07.2011, 12:39
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Zauwazylem ze od czasu kiedy "nasza liga jest sliniejsza, powstaja piekne stadiony i mamy coraz lepszych graczy" coraz czesciej widzi sie zawodnikow ktorzy przechodza obok meczu.
Widzew szarpal i cos tam chcial grac, Wisla grala chodzonego, Melikson jako jedyny ruszal sie szybciej niz prusak popsikany kwasem bornym.
Genkov chyba znowu sie zablokuje na jakis czas, Wilk - jedyny Polak w pierwszym skladzie jakby w ogole nie gral, Nunez...sorry nie chce mi sie opisywac

Te nasze zespoly "czolowe" zaczynaja przypominac niewolnikow, ktorzy pracuja tylko wtedy, kiedy straznik stoi nad nimi i chce pocisnac ich kijem po nerach.
Dlatego Dan był najlepszym trenerem, a u was Okuka. U nas za Dana dużo narzekało na styl, ale następni niczego nie poprawili. Ale przynajmniej podejście się zgadzało "run mother fucker " Teraz wypieprzyliśmy wszystkich Polaków, a dalej padlina. Tak jak kiedyś pisałem, polskie powietrze działa jak kryptonit Przyjeżdżają i zapominają jak grać.
..
Odpowiedz cytując