Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23052
Stary 31.07.2011, 12:26
Poszukuje osoby znającą dobrze język niemiecki.

Miałem kolizje w austrii z winy austryjaka, ale policja powiedziała mi że notatkę polcyjną mogę zobaczyć na necie. Niestety coś pomylili w adresie strony a ja nie mogę tej ich stronki ogarnąć...
Ddf
Odpowiedz cytując