Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2620
Stary 31.07.2011, 11:57
Raczej nie wątpiłbym w raporty Delloite'a 40 kontraktów po milion matematycznie. Arboleda ma podobno w okolicach 2 mln. Do tego dochodzą premie (spore w przypadku Amiki w poprzednim sezonie!) .I to wszystko razem stanowi o wynagrodzeniu.

martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Bez jaj... 40 milionów Amiki to 40 kontraktów po milion zł. rocznie. Kontraktów w tych granicach to jest kilka/kilkanaście w skali ligi. To się kupy nie trzyma...
Odpowiedz cytując