Wczoraj podczas meczu komentatorzy jako ciekawostkę podali, że na stronie internetowej Widzewa jest licznik, ile do tej pory sprzedano biletów i karnetów.
http://widzew.pl/pl/Karnety/
Jak dla mnie fajna sprawa i myślę, że dobrze by było wprowadzić coś takiego u nas. Jak sądzicie?