Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15036
Stary 31.07.2011, 11:18
Glazik napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie oprawa graficzna to horror :/:/ Straszna tandeta...
Ale jeszcze wieksza tragedia sa zwiastuny meczy ekstraklasy na Polsacie Sport...Ta zapowiedz i podklad muzyczny jast tak fantastyczna ze wolal bymogladac reklame proszqw do prania.. ;/
Mam nadzieje ze sie ludzie odpowiedzialni za te sprawy opamietaja i cos z tym zrobia.
Canal + ma już blisko dekadę doświadczeń. Inni muszą się dotrzeć. Pamiętam magazyn ligowy na TVN kilka lat temu - na początku był beznadziejny, ale po roku dwóch były jednak duże postępy i dało się to oglądać.

Może zmiany przyjdą szybciej niż później bo puki co zamiast zachęcać do oglądania ligi to zniechęcają. Co by nie mówić to C+ zawsze pokazywało Ligę w najwyższym standardzie - to dzięki nim w dużym stopniu poziom atrakcyjności ligi poszedł w górę.
Odpowiedz cytując