Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
4230
31.07.2011, 11:13
tofik
napisał(a):
Nie wiem o co wam chodzi z tym ,że drużyna fizycznie źle wygląda.
Bo wg Maaskanta drużyna fizycznie jest przygotowana BARDZO DOBRZE.
CHyba, że chodzi o to co zrobili, a nie jak wpłynęło to na piłkarzy
Co oni tam niby robili na tych przygotowaniach ? Kajakami pływali, jeździli samochodzikami, od tego tacy są zajechani ?
To jest włąśnie najbardziej przerażające ...
Angmir
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Angmir
Znajdź inne posty napisane przez Angmir