Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Morfeush
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
23050
31.07.2011, 11:10
Pytanie do fanów z Gdańska!
Z jakiej stacji SKM, można będzie najszybciej dostać się na nowy stadion Lechii?
I jaka jest odległość od tej stacji do stadionu...
Pozdrawiam!!!
Wisła To MY!
Morfeush
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Morfeush
Znajdź inne posty napisane przez Morfeush