63.5 Kg napisał(a):

I to jest wlasnie smutne.
Dzisiejsza Wisla jest oparta tylko i wylacznie na Meliksonie.
Wiesci niosa ze Melikson ma kontuzje to wtedy zaczyna sie ogolna panika i placz...
Wisla to nie tylko Melikson a jak tak ma byc to zle to wyglada...
|
Melikson przerasta umiejętnościami kolegów z drużyny i resztę ligi, kreuje grę i ciągnie cały zespół do przodu, takiego zawodnika nie zastąpi się Gargułą (z całym szacunkiem).
Czekam z niecierpliwością na wieści co ze zdrowiem Meliksona, bo bez niego ciężko o spokój w konfrontacji z Litexem.
Jeśli dodamy jeszcze do tego fakt, że problemy ma Pareiko i Małecki naprawdę nie wygląda to dobrze, bo przecież to głównie ci piłkarze zapewnili nam mistrzostwo Polski.