element napisał(a):

Nie rób z piłkarzy Wisły jakichś inwalidów sportowych grających dla zabawy w Bruk Becie Nieciecza.
Wisła nie ma pieniędzy i ma takich a nie innych piłkarzy. Czyli jakich? dwóch kolesi z Partizana Belgrad, w tym króla strzelców, kolesia z AZ Alkmaar, kilku reprezentantów swoich krajów, zajebistego bramkarza, wymiatacza Meliksona i charakterną krew Małeckiego. Bieda aż piszczy.
Ty piszesz jak o jakimś Ruchu Radzionków z budżetem sięgającym 2 milionów złotych grającym na w pół rozjebanym stadionie gdzie za największą gwiazdę robi obrońca z 3 ligi Szweckiej, a nie o zespole który posiada największe indywidualności / umiejętności / bagaż doświadczeń z wszystkich ekip w Polsce.
A czy to sklei się w całość zależy od trenera.
Sriznes nie biznes. Wisła musi wydawać kasę żeby pokonać Widzew gdzie za gwiazdę robiłby Filip Kurto w bramce i na szpicy Rafał Boguski?
I jaki znów czarodziej? Czarodziejem może być trener Kluczborka pod warunkiem że awansuje do 1 ligi i wywalcz utrzymanie.
Czego tu brakuje? Messiego? materiał jest do zdobycia 14mistrzostwa i przy odrobinie szczęścia awansu do Ligi Mistrzów.
Odeszli piłkarze a na ich miejsce nowi, ale jacy piłkarze odeszli? Boukhari, Branco, Łobodziński, Żurawski, Siwakow czy Rios? Powstrzyma się od śmiechu ze względu na to pojawienie się w tym gronie Żurawskiego
Te odejścia się nawet nie odczuło. Iliev zjada ich w pojedynkę.
Jedyne co mnie w....ia to ich ociężałość. Odkąd wrócili ze zgrupowania to biegają po boisku jakby posrali się w gacie. Kto tu zawinił nie wnikam, byle to poprawiono. Oglądać tego nie idzie, najchętniej to bym jednego z drugim przez szkiełko mocno kopnął w dupska żeby przyśpieszyli. Częsty brak pomysłu na grę, to jak im nikt nie wytłumaczył co mają grać to wróćmy do dzidy na Brożka, więcej było z tego pożytku. A tak to klepią tą piłeczkę między sobą i tylko ludzi w....iają. Może i ładnie to wygląda ale gówno z tego wynika. I nagle są podatni na różne urazy, o dziwo u piłkarzy którzy są najlepiej zbudowani / mają najlepsze parametry fizyczne (niby gówno się stało a gość się kuruje bardzo długo). Jeszcze brakuje żeby Melikson dołączył do ich grona.
Drużyna jest rozbita, padło w C+. Nie ma mowy o słabych zawodnikach i wykonawcach. ROZBITA! I niech góra w klubie z trenerem na czele ów słowa przemyślą..
|
Nie mamy i nie będziemy mieć nigdy drużyny klepiącej piłkę jak Barcelona, ale nie o to tutaj chodzi. Mamy natomiast zawodników, przynajmniej teoretycznie (a wierzę, że i praktycznie) lepszych niż w ubiegłym sezonie. I ci lepsi zawodnicy powinni "pyknąć" Widzew. Być może nie będą "pykać" każdego ale przeciwników klasy RTSu powinni. Martwi mnie własnie to, że wiemy to i my i wiedzą oni. Tylko z tej ich wiedzy wynika minimalizm. Czekanie aż coś wpadnie jak się 6 razy celnie wymieni piłkę między sobą. A w naszej lidze samo nie wpada. Tu trzeba jeździć na dupie i walczyć, wypluwać płuca. Więc może dobrze, że ten prysznic czekał nas (ich) wczoraj a nie we środę bo mecz z Bułgarami będzie też do wybiegania a nie do wyklepania.....
Niepokoją plotki o Maorze i niepokoi przywiązanie trenera do nazwisk...coraz bardziej niepokoi.