Nie wiem o co wam chodzi z tym ,że drużyna fizycznie źle wygląda.Bo wg Maaskanta drużyna fizycznie jest przygotowana BARDZO DOBRZE. CHyba, że chodzi o to co zrobili, a nie jak wpłynęło to na piłkarzy

Co oni tam niby robili na tych przygotowaniach ? Kajakami pływali, jeździli samochodzikami, od tego tacy są zajechani ?
