Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4225
Stary 31.07.2011, 10:37
Problem w tym, że zawodnicy chyba mało co rozumieją z taktyki nakreślonej przez trenera. To co jest w założeniach w minimalnym stopniu przekłada się na boisko. Pomysł trenera na grę nie odpowiada moim zdaniem potencjałowi tej drużyny, który na dzień dzisiejszy nie upoważnia do stwierdzeń o gotowości awansu do LM czy LE. Gramy toporny futbol, oparty o jeden schemat - gry na Meliksona a potem jakoś to będzie. Nie mamy klasowy obrońców ani środkowych pomocników umiejących zagrać równie dobrze w ofensywie jak i defensywie. Nawet jedyny przemyślany transfer tego lata sprowadzenie Ilieva to potwierdza. Pompowany balon przez władze klubu pozbawiony jest powietrza a większość naszych poczynań świadczy o tym że były przeprowadzane na łapu capu. Mamy pół lewego obrońcy, pół środkowego. Nasz optymizm opieramy w dalszym ciągu na szczęściu, które w końcu się od nas odwróci - jak graliśmy słabo w sparingach tak jest po dzień dzisiejszy a w samej grze nie widać poprawy nawet minimalnej. Odebranie tej drużynie takiej postaci jak Maor spowodowałoby że ocena trenera byłaby diametralnie inna na minus.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 31.07.2011 o godz. 11:06.
Odpowiedz cytując