Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5561
Stary 31.07.2011, 09:57
Kolejna wiadomość o biletach na mecz el. LM Wisła Kraków - Liteks Łowecz:


17500 biletów sprzedanych!

Cytat:
Na mecz z Litexem Łowecz, który odbędzie się w najbliższą środę, sprzedanych zostało już 17500 biletów. Po ostatnie wejściówki na to spotkanie zapraszamy do Strefy Kibica w niedzielę od 10:00 do 16:00 oraz w dni powszednie między 11:00 a 20:00.

Skończyły się już bilety na sektory C3, C4, C5, D21, E22, E23, E24, E25 oraz F21.

Ostatnie sztuki wejściówek zostały natomiast na trybuny D22, E12, E13, E14, E15, E21 i F11.


Na pozostałe części stadionu dostępne są jeszcze bilety w większych ilościach.

Zachęcamy do tego, aby nie odkładać zakupu wejściówek na ostatnią chwilę. Im bliżej meczu, tym większe mogą tworzyć się kolejki w Strefie Kibica. Dodatkowo może okazać się, że wszystkie bilety zostaną wyprzedane jeszcze przed meczem. Wszystkie informacje na temat sprzedaży wejściówek na środkowy mecz można znaleźć tutaj
Za oficjalną stroną Wisły Kraków.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując