Kolejna wiadomość o biletach na mecz el. LM Wisła Kraków - Liteks Łowecz:
17500 biletów sprzedanych!
Cytat:
Na mecz z Litexem Łowecz, który odbędzie się w najbliższą środę, sprzedanych zostało już 17500 biletów. Po ostatnie wejściówki na to spotkanie zapraszamy do Strefy Kibica w niedzielę od 10:00 do 16:00 oraz w dni powszednie między 11:00 a 20:00.
Skończyły się już bilety na sektory C3, C4, C5, D21, E22, E23, E24, E25 oraz F21.
Ostatnie sztuki wejściówek zostały natomiast na trybuny D22, E12, E13, E14, E15, E21 i F11.
Na pozostałe części stadionu dostępne są jeszcze bilety w większych ilościach.
Zachęcamy do tego, aby nie odkładać zakupu wejściówek na ostatnią chwilę. Im bliżej meczu, tym większe mogą tworzyć się kolejki w Strefie Kibica. Dodatkowo może okazać się, że wszystkie bilety zostaną wyprzedane jeszcze przed meczem. Wszystkie informacje na temat sprzedaży wejściówek na środkowy mecz można znaleźć tutaj
|
Za oficjalną stroną Wisły Kraków.