Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4220
Stary 31.07.2011, 07:59
willow napisał(a):Wyświetl post
FraMat, o jakiej Ty rewolucji mówisz? O odejściu Żurawia, Riosa i Boukhariego, który i tak grzali ławę?
To ma być rewolucja, jak w zespole gra zaledwie trzech, co doszli w lecie? Lamey i Iliev i Nunez, choć Nunez na razie drugi raz?
Stary, trzech! To jaka to rewolucja?
Ile czasu według Ciebie jest potrzebne, żeby wkomponować z zespół trójkę nowych zawodników, podobno zawodowców? Rok? No bardzo Cię proszę...

Problem w tym, że mamy wcale niezłych graczy, ale każdy z osobna. Natomiast cały czas nie widzę drużyny.
Niby masz racje. Jednak Milan w bramce zagrał bodaj 3 spotkanie czy 2 w barwach Wisły.
Bunoza po kontuzji nie grał z Osmanem od poł roku? Czarek w środku w destrukcji z Nunezem pierwszy raz?
Iliev nowy piłkarz, Biton również. Garguła i Boguski po kontuzji. Paljic który nie jest nominalnym obrońcą.
To tak gdybym chciał w 100% usprawiedliwiać wczorajszy wynik
Odpowiedz cytując