willow napisał(a):

FraMat, o jakiej Ty rewolucji mówisz? O odejściu Żurawia, Riosa i Boukhariego, który i tak grzali ławę?
To ma być rewolucja, jak w zespole gra zaledwie trzech, co doszli w lecie? Lamey i Iliev i Nunez, choć Nunez na razie drugi raz?
Stary, trzech! To jaka to rewolucja?
Ile czasu według Ciebie jest potrzebne, żeby wkomponować z zespół trójkę nowych zawodników, podobno zawodowców? Rok? No bardzo Cię proszę...
Problem w tym, że mamy wcale niezłych graczy, ale każdy z osobna. Natomiast cały czas nie widzę drużyny.
|
Mamy bardzo szeroką kadrę, Maaskant ma mnóstwo opcji roszad w składzie. Na pewno większość z nich wykorzysta. Na to potrzeba trochę czasu, bez pracy nie ma kołaczy.
Nic nie przychodzi ot tak. W meczu z Litexem widziałeś drużynę? Bo ja owszem. Choćby nawet głupie przepychanki w końcówce meczu, jeden poszedł reszta za nim. Po tym rozpoznaje się prawdziwą drużynę. Mecz z Widzewem to raczej obadanie ligowego podwórka, pierwsze koty za płoty. Z meczu na mecz musi być coraz lepiej. Chociaż nie ukrywam, że mecz z Polonią będzie dla nas ciężki. Zawsze w Wa-wie ciężko się nam grało.
Zobaczymy co pokażą w środę.