|
FraMat, o jakiej Ty rewolucji mówisz? O odejściu Żurawia, Riosa i Boukhariego, który i tak grzali ławę?
To ma być rewolucja, jak w zespole gra zaledwie trzech, co doszli w lecie? Lamey i Iliev i Nunez, choć Nunez na razie drugi raz?
Stary, trzech! To jaka to rewolucja?
Ile czasu według Ciebie jest potrzebne, żeby wkomponować z zespół trójkę nowych zawodników, podobno zawodowców? Rok? No bardzo Cię proszę...
Problem w tym, że mamy wcale niezłych graczy, ale każdy z osobna. Natomiast cały czas nie widzę drużyny.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|