kangurekm napisał(a):

|
Ja także nie widzę powodów do zadowolenia czy optymizmu z losowania - przecież z tym poziomem , ta reprezentacja ugra z 10 punktów (na San Marino i Mołdawii).
|
Z tą Moldawią to się tak nie rozpędzaj.
Grupa świetna chyba, przynamniej z tego co patrzyłem, jak mogła wyglądać grupa śmierci. Ale przy obecnym selekcjonerze na awans nie ma szans.