Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6606
Stary 31.07.2011, 00:43
kangurekm napisał(a):Wyświetl post
Ja także nie widzę powodów do zadowolenia czy optymizmu z losowania - przecież z tym poziomem , ta reprezentacja ugra z 10 punktów (na San Marino i Mołdawii).
Z tą Moldawią to się tak nie rozpędzaj.

Grupa świetna chyba, przynamniej z tego co patrzyłem, jak mogła wyglądać grupa śmierci. Ale przy obecnym selekcjonerze na awans nie ma szans.
Odpowiedz cytując