Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3719
Stary 30.07.2011, 23:43
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
Zrobiłem mały przegląd drużyn występujących w el. LM
- mecze swoje wtopiły: Wisła, Zurich, Slovan, Plzen, Rosenborg, Haifa, Lovech, Vaslui, Sturm, Kazan, Odense, Liege, Kiev.
- wymęczone zwycięstwo: Maribor, HJK, Ekranas, BATE, Zagrzeb, Kopenhaga.
- pewne zwycięstwa: Genk, Rangers + Twente - zwycięstwo z Ajaxem w Superpucharze.

Także nie ma co się dziwić jakości jaką Wiślacy zaprezentowali z Widzewem i nie ma co się martwić o poziom meczu z Litexem. Jak widać niemal każdy odpuścił...
W końcu coś ciekawego, zamiast paplania internetowych ekspertów od wszystkiego. Choć i tak najbardziej mnie rozbawiły wpisy na głównej, żeby ktoś z klubu przeglądał forum bo znajduje się na nim wiele dobrych rad dla Maaskanta

O...
reymonta22 napisał(a):
Proponuje zeby trener i pan cupiał zagladali czasem na forum pisza tu osoby ktore nie sa trenerami itd a widza wiecej niz maaskant
Odpowiedz cytując